61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Zamknij

Daikin Sensira + FTXC20B

Klimatyzator ścienny o mocy 2.08 kWZapytaj o produkt
Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Wydajność chłodnicza2.08kW
Wydajność grzewcza1.87kW
Cena katalogowa 2,890.00 pln netto2,890.00


Oszczędność energii w trybie gotowości Tylko wentylator Tryb komfortowy Tryb Powerful (praca na pełnej mocy) Automatyczne przełączanie między chłodzeniem i ogrzewaniem Cicha praca jednostki wewnętrznej Automatyczny ruch w kierunku pionowym Automatyczna prędkość wentylatora Stopniowa regulacja prędkości wentylatora Program osuszania Filtr przeciwzapachowy Sterownik online Programowany zegar 24 godzinny Zdalny sterownik pracujący w podczerwieni Automatyczne ponowne uruchomienie Autodiagnostyka

Sensira + Daikin FTXC20B

Jednostka naścienna Daikin Sensira to oferta dobrego stosunku jakości do ceny oraz stałego dopływu czystego powietrza. Nowy płaski, atrakcyjny panel przedni idealnie komponuje się z wystrojem wnętrza i jest łatwiejszy w czyszczeniu. Sterownik Online (opcja) umożliwia kontrolę klimatu w pomieszczeniu z dowolnego miejsca za pośrednictwem aplikacji, sieci lokalnej lub internetu, pozwala monitorować zużycie energii.

Wartości efektywności sezonowej aż do A++ w trybie chłodzenia. Wybór produktu na czynnik chłodniczy R32 zmniejsza oddziaływanie na środowisko o 68% w porównaniu do produktów na czynnik chłodniczy R410A i dzięki wysokiej efektywności energetycznej prowadzi bezpośrednio do obniżenia rachunków za prąd. Jednostka wewnętrzna wyposażona jest w tytanowo-apatytowy filtr powietrza.

Interesuje Cię klimatyzator ścienny Daikin FTXC20B? Skontaktuj się z nami, z chęcią udzielimy bliższych informacji na temat tego modelu, i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń 61 650 29 84
Pytanie o klimatyzator ścienny Daikin FTXC20B
Dołącz do nas!