61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Zamknij

Samsung Jednostki wewnętrzne LUZON AR07TXHZAWKN/EU

Jednostka wewnętrzna FJM o mocy 2.00 kWZapytaj o produkt
Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Wydajność chłodnicza2.00kW
Wydajność grzewcza2.20kW
Cena katalogowa 1,129.00 pln netto1,129.00


Sterownik bezprzewodowy Kontrola kierunku przepływu powietrza (do góry/do dołu) Easy Filter Plus (Anti-Bacteria) Auto czyszczenie (samoczyszczenie) Wskaźnik czyszczenia filtra Wyświetlacz temperatury Wyświetlacz On/Off Sygnalizator dźwiękowy On/Off Timer 24h Auto przełączanie Auto restart Auto Mode Szybkie chłodzenie Funkcja good sleep Eco Mode Osuszanie Tryb wentylatora Tryb cichy

Jednostki wewnętrzne LUZON Samsung AR07TXHZAWKN/EU

Klimatyzator Samsung Luzon to urządzenie stworzone po to, by chłodzić szybciej, dalej i na większej przestrzeni. Dzięki technologii Fast Cooling możesz szybciej chłodzić całe pomieszczenia, by zawsze czuć się komfortowo. Technologia Digital Inverter Boost chłodzi powietrze 43% szybciej. Zaawansowana konstrukcja obejmuje między innymi wentylator większy o 15%, szerszą o 18% komorę wlotową oraz łopatki wentylatora szersze o 31%. Dzięki temu chłodne powietrze jest rozprowadzane na większą odległość oraz na szerszej przestrzeni, wynoszącej nawet 15 metrów.

Funkcja Auto Clean

Gdy klimatyzator zostanie wyłączony, automatycznie włącza się funkcja Auto Clean, która za pomocą wentylatora usuwa kurz i wilgoć z wymiennika ciepła. W suchym i czystym wymienniku nie rozwijają się bakterie ani pleśń.

Łatwy w czyszczeniu filtr antybakteryjny.

Easy Filter Plus

Konserwacja Twojego klimatyzatora stanie się prostsza niż kiedykolwiek wcześniej. Easy Filter Plus jest umieszczony na zewnątrz, u góry, więc może być z łatwością zdjęty i oczyszczony. Gęsta siatka ułatwia zachowanie czystości wymiennika ciepła, a powłoka antybakteryjna chroni Cię przez niebezpiecznymi zanieczyszczeniami zawartymi w powietrzu.

Interesuje Cię jednostka wewnętrzna fjm Samsung AR07TXHZAWKN/EU? Skontaktuj się z nami, z chęcią udzielimy bliższych informacji na temat tego modelu, i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń 61 650 29 84
Pytanie o jednostka wewnętrzna fjm Samsung AR07TXHZAWKN/EU
Dołącz do nas!