61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Zamknij

Mitsubishi Electric Jednostki wewnętrzne ścienne kompaktowe MSZ-AP50VGK

Jednostka wewnętrzna o mocy 5.00 kWZapytaj o produkt
Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Wydajność chłodnicza5.00kW
Wydajność grzewcza5.80kW
Cena katalogowa 2,548.00 pln netto2,548.00


WiFi (opcja) Sterownik przewodowy (opcja) Econo Cool Programator tygodniowy Cicha praca Funkcja I Save Timer Tryb pracy nocnej Automatyczna regulacja prekości wentylatora Ruch żaluzji w kierunku pionowym Filtr Silver-Ion Chłodzenie w niskich temperaturach Grzanie w niskich temperaturach Auto restart Inverter

Jednostki wewnętrzne ścienne kompaktowe Mitsubishi Electric MSZ-AP50VGK

Kompaktowe klimatyzatory ścienne Mitsubishi Electric to urządzenia o niewielkich wymiarach, znakomicie sprawdzające się zarówno w małych, jak i dużych pomieszczeniach. Dzięki niewielkim wymiarom bez problemu integruje się z dowolnym wystrojem wnętrza.

Tryb nocny

Nowa funkcja, która podnosi komfort, automatycznie obniżając poziom hałasu urządzenia zewnętrznego o 3dB(A). Równocześnie dezaktywowana jest dioda LED na urządzeniu wewnętrznym, a w pilocie wyciszana jest akustyczna sygnalizacja wykonywania operacji

Filtr z jonami srebra

Powłoka z zawartością jonów srebra pozwala na uzyskanie wysokiej czystości powietrza poprzez skuteczne usuwanie z pomieszczenia zapachów, bakterii i alergenów. Mycie filtra nie pogarsza skuteczności jego działania.

Interesuje Cię jednostka wewnętrzna Mitsubishi Electric MSZ-AP50VGK? Skontaktuj się z nami, z chęcią udzielimy bliższych informacji na temat tego modelu, i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń 61 650 29 84
Pytanie o jednostka wewnętrzna Mitsubishi Electric MSZ-AP50VGK
Dołącz do nas!