61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Zamknij

Mitsubishi Electric Jednostki wewnętrzne ścienne Premium MSZ-EF18VGK W/B/S

Jednostka wewnętrzna o mocy 1.80 kWZapytaj o produkt
Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Wydajność chłodnicza1.80kW
Wydajność grzewcza3,30kW
Cena katalogowa 1,592.50 pln netto1,592.50


WiFi (opcja) Sterownik przewodowy (opcja) Econo Cool Programator tygodniowy Cicha praca Funkcja I Save Timer Tryb pracy nocnej Automatyczna regulacja prekości wentylatora Ruch żaluzji w kierunku poziomym Ruch żaluzji w kierunku pionowym Plasma-Quad Chłodzenie w niskich temperaturach Grzanie w niskich temperaturach Auto restart Inverter

Jednostki wewnętrzne ścienne Premium Mitsubishi Electric MSZ-EF18VGK W/B/S

Dekoracyjne urządzenia ścienne Mitsubishi Electric Premium to udane połączenie designu z nowatorską techniką klimatyzacyjną. Premium Design to smukła, elegancka obudowa urządzenia, klimatyzatory dostępne w kolorach: czerń, biel, srebro. Elestyczna praca: możliwość pracy w systemach City Multi VRF dzięki zastosowaniu LEV-Kit, filtr z jonami srebra - powłoka z zawartością jonów srebra pozwala na uzyskanie wysokiej czystości powietrza poprzez skuteczne usuwanie z pomieszczenia zapachów, bakterii i alergenów. Mycie filtra nie pogarsza w jakimkolwiek stopniu skuteczności jego działania. Możliwość zapamiętywania preferowanych ustawień trybu pracy.

Interesuje Cię jednostka wewnętrzna Mitsubishi Electric MSZ-EF18VGK W/B/S? Skontaktuj się z nami, z chęcią udzielimy bliższych informacji na temat tego modelu, i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń 61 650 29 84
Pytanie o jednostka wewnętrzna Mitsubishi Electric MSZ-EF18VGK W/B/S
Dołącz do nas!