61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Zamknij

Samsung CEBU AR09TXFYAWKN/EU

Klimatyzator ścienny o mocy 2.50 kWZapytaj o produkt
Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Wydajność chłodnicza2.50kW
Wydajność grzewcza3.20kW
Cena katalogowa 3,299.00 pln netto3,299.00


Sterownik bezprzewodowy WiFi Kontrola kierunku przepływu powietrza Easy Filter Plus (Anti-Bacteria) Auto czyszczenie (samoczyszczenie) SmartThings Wskaźnik czyszczenia filtra Wyświetlacz temperatury Wyświetlacz On/Off Sygnalizator dźwiękowy On/Off Timer 24h Auto przełączanie Auto restart

CEBU Samsung AR09TXFYAWKN/EU

Klimatyzator Samsung Cebu to bardziej inteligentny sposób życia jest na wyciągnięcie ręki. Dzięki funkcji AI Auto Comfort możesz cieszyć się inteligentnym życiem. Funkcja automatycznie optymalizuje wykorzystywane tryby, analizując warunki panujące w pomieszczeniu oraz dane dotyczące sposobu użytkowania urządzenia. W oparciu o wybraną przez Ciebie temperaturę, funkcja automatycznie przełącza urządzenie w tryb, który pozwoli w najwydajniejszy sposób utrzymać optymalne warunki.

Fast Cooling Teraz możesz szybciej chłodzić całe pomieszczenia, by zawsze czuć się komfortowo. Technologia Digital Inverter Boost chłodzi powietrze 43% szybciej*. Zaawansowana konstrukcja obejmuje między innymi wentylator większy o 15%, szerszą o 18% komorę wlotową oraz łopatki wentylatora szersze o 31%. Dzięki temu chłodne powietrze jest rozprowadzane na większą odległość oraz na szerszej przestrzeni**, wynoszącej nawet 15 metrów.

SmartThings Kontroluj temperaturę w swoim domu, gdziekolwiek jesteś i o każdej porze. Dzięki aplikacji SmartThings* możesz zdalnie kontrolować i monitorować klimatyzator za pomocą jednego dotknięcia. Albo po prostu powiedzieć systemowi sztucznej inteligencji*, czego chcesz***, a on się tym zajmie. System może nawet podpowiadać Ci najlepsze ustawienia.

Interesuje Cię klimatyzator ścienny Samsung AR09TXFYAWKN/EU? Skontaktuj się z nami, z chęcią udzielimy bliższych informacji na temat tego modelu, i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń 61 650 29 84
Pytanie o klimatyzator ścienny Samsung AR09TXFYAWKN/EU
Dołącz do nas!