61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Zamknij

Fujitsu Klimatyzatory kasetonowe z nawiewem obwodowym KRLB Eco AUXG18KRLB / AOYG18KATA

Klimatyzator kasetonowy o mocy 5.20 kWZapytaj o produkt
Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Wydajność chłodnicza5.20kW
Wydajność grzewcza6.00kW
Cena pln netto9,200.00


W komplecie maskownica z dotykowym pilotem przewodowym UTY-RNRYZ3 Automatyczna zmiana trybu pracy Automatyczne wachlowanie góra / dół Automatyczna regulacja siły nawiewu Auto restart Podłączenie kanałów nawiewnych Automatyczne wyłączanie Programator tygodniowy Kontrolka filtra Niebieskie lamele 5 lat gwarancji

Klimatyzatory kasetonowe z nawiewem obwodowym KRLB Eco Fujitsu AUXG18KRLB

Klimatyzatory kasetonowe Fujitsu KRLB Eco posiadają wyjątkowy nawiew obwodowy, są wyposażone w wentylator turbo z wysokowydajnym silnikiem zasilanym prądem stałym oraz żaluzjami usprawniającymi przepływ powietrza. Urządzenie realizuje nawiew po pełnym obwodzie kasety (360°).

Indywidualny kierunek nawiewu

Każdą z żaluzji można ustawić indywidualnie za pomocą pilota przewodowego. Dzięki temu klimatyzacja nie generuje przeciągów i możliwa jest regulacja kierunku nawiewu odpowiednio do układu pomieszczenia.

Kompaktowa i lekka jednostka zewnętrzna

Jednostka zewnętrzna klasy 45 przeszła całkowitą modyfikację. Kompaktowe wymiary i lekka konstrukcja ułatwiają montaż.

Wybór maskownic

Jednostki kasetonowe dostępne są w trzech konfiguracjach: z białą maskownicą i sterownikiem, z samą białą maskownicą i z samą czarną maskownicą. Wybór zależnie od wystroju i/lub przeznaczenia wnętrza.

Interesuje Cię klimatyzator kasetonowy Fujitsu AUXG18KRLB? Skontaktuj się z nami, z chęcią udzielimy bliższych informacji na temat tego modelu, i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń 61 650 29 84
Pytanie o klimatyzator kasetonowy Fujitsu AUXG18KRLB
Dołącz do nas!