61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Zamknij

Hurtownia Holder

Ponad 15 lat doświadczenia!
Firma Holder jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i grzewczych kilkudziesięciu marek czołowych światowych producentów klimatyzacaji takich jak Samsung, LG, Daikin, Bosch, Panasonic czy też Mitsubishi Electric. W ofercie posiadamy również nagrzewnice Master, kurtyny powietrza VTS i Sonniger. Dowiedz się więcej o nas, i skorzystaj z naszej oferty!
Doświadczenie

Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i zapleczem technicznym, które umożliwiają nam realizację małych i dużych inwestycji. Możemy pochwalić się dziesiątkami dostaw zarówno pojedynczych jednostek klimatyzacyjnych, jak i rozbudowanych systemów klimatyzacyjno-wentylacyjnych do wielu budynków biurowych, mieszkalnych i przemysłowych w całej Polsce.

Zaplecze

W jednym miejscu każda firma zaopatrzy się w urządzenia wszystkich marek dostępnych na polskim rynku. Już nie ma potrzeby, aby klient wypracowywał obroty u 10 różnych dostawców przez co nie mógł uzyskać nigdzie satysfakcjonującego rabatu. Teraz u nas kupi wszystko, a za osiągnięty obrót zostanie wynagrodzony odpowiednim rabatem.


Współpraca

Jeśli chcecie Państwo zostać naszym partnerem handlowym, prosimy o przygotowanie dokumentów rejestracyjnych firmy i kontakt. Po wstępnej weryfikacji oraz potwierdzeniu obecności Państwa firmy w branży HVAC, zgłosi się do Państwa osoba z działu handlowego i przedstawi pełny zakres potrzebnych Państwu informacji wraz ze wzorem umowy.


Rabaty

Rabaty przydzielane są w różnych wysokościach na każdą markę urządzeń oddzielnie i sięgają od kilku do kilkudziesięciu procent. Ustalane są one w zależności od polityki danego producenta. Gwarancją każdego naszego klienta jest to iż będą one korzystniejsze niż gdziekolwiek indziej. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bliższych informacji.


Wysyłka

Dostawy organizujemy codziennie. Jeśli towar jest dostępny bezpośrednio u nas w magazynie lub w magazynie danego producenta w Polsce, a zamówienie nastąpi do godziny 12.00, towar dotrze do Państwa w przeciągu 24h. Jeśli zamówiony towar będziemy musieli sprowadzić bezpośrednio z magazynu producenta z innego kraju, poinformujemy Państwa o terminie dostarczenia przesyłki.

Mamy do zaoferowania o wiele więcej - skontaktuj się z nami już dzisiaj, a nasz przedstawiciel zaprezentuje szczegółowy zakres działalności firmy, i z pewnością przekona Państwa do rozpoczęcia owocnej współpracy i związania się z nami na dłużej!Dołącz do nas!