61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Zamknij

Mitsubishi Electric Jednostki wewnętrzne ścienne standardowe MSZ-AP60VGK

Jednostka wewnętrzna o mocy 6.00 kWZapytaj o produkt
Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Wydajność chłodnicza6.00kW
Wydajność grzewcza6.80kW
Cena katalogowa 2,730.00 pln netto2,730.00


Dostępne wersje: 6.00 kW7.10 kW
WiFi (opcja) Sterownik przewodowy (opcja) Econo Cool Programator tygodniowy Cicha praca Funkcja I Save Timer Tryb pracy nocnej Automatyczna regulacja prekości wentylatora Ruch żaluzji w kierunku pionowym Ruch żaluzji w kierunku poziomym Filtr Silver-Ion Chłodzenie w niskich temperaturach Grzanie w niskich temperaturach Auto restart Inverter

Jednostki wewnętrzne ścienne standardowe Mitsubishi Electric MSZ-AP60VGK

Urządzenia klimatyzacyjne ME Standar MSZ-AP sprawdzją się świetnie przy klimatyzowaniu większych pomieszczeń. Są to klimatyzatory idealne do dużych pomieszczeń - urządzenia mają zasięg do 12 metrów. Pionowy kąt wylotu powietrza można ustawić w siedmiu rożnych kierunkach.

Filtr z jonami srebra

Powłoka z zawartością jonów srebra pozwala na uzyskanie wysokiej czystości powietrza poprzez skuteczne usuwanie z pomieszczenia zapachów, bakterii i alergenów. Mycie filtra nie pogarsza skuteczności jego działania.

Poziomy wylot powietrza

Zastosowany w klimatyzatorach Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP poziomy wylot powietrza zapewnia bardzo komfortowy rozdział powietrza, zwłaszcza w trybie chłodzenia

Interesuje Cię jednostka wewnętrzna Mitsubishi Electric MSZ-AP60VGK? Skontaktuj się z nami, z chęcią udzielimy bliższych informacji na temat tego modelu, i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń 61 650 29 84
Pytanie o jednostka wewnętrzna Mitsubishi Electric MSZ-AP60VGK
Dołącz do nas!