61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Zamknij

Samsung AR35 AR09TXHQASIN/EU

Klimatyzator ścienny o mocy 2.60 kWZapytaj o produkt
Średnia ocena: 0 z 21 głosów.

Wydajność chłodnicza2.60kW
Wydajność grzewcza2.90kW
Cena katalogowa 2,419.00 pln netto2,419.00


Sterownik bezprzewodowy Kontrola kierunku przepływu powietrza Wyświetlacz temperatury Wyświetlacz On/Off Sygnalizator dźwiękowy On/Off Timer 24h Auto restart Auto Mode Szybkie chłodzenie Funkcja good sleep Osuszanie Tryb wentylatora

AR35 Samsung AR09TXHQASIN/EU

Klimatyzator Samsung AR35 redukuje zużycie energii dzięki technologii cyfrowego inwertera. Inwerter utrzymuje pożądaną temperaturę bez częstego włączania i wyłączania, co pozwala zredukować wahania temperatury. Technologia wykorzystuje silne magnesy oraz Tłumik, dzięki czemu jest cichsza, bardziej trwała i redukuje zużycie energii.

Funkcja Fast Cooling: szybciej Cię ochłodzi

Szybko i wydajnie ochłodź całe pomieszczenie. W trybie Fast Cooling wentylator pracuje na największej prędkości, a następnie zwalnia. Dzięki temu chłodzi lub ogrzewa dużo szybciej niż tryb zwykły i osiąga wyznaczoną temperaturę w najkrótszym czasie. To doskonały sposób na to, by poczuć natychmiastową ulgę od upału panującego na zewnątrz.

Filtr HD: oddychaj czystszym powietrzem

Upewnij się, że powietrze, którym oddychasz, zawsze jest czyste i świeże. Filtr HD bardzo skutecznie usuwa cząsteczki kurzu, zanieczyszczenia zawarte w powietrzu oraz alergeny, takie jak pyłki roślin, zarodniki pleśni lub łupież zwierzęcy. Filtr nadaje się również do mycia, dzięki czemu wystarczy opłukać go wodą, by ponownie stał się gotowy do użytku.

Funkcja Good Sleep: śpij spokojnie

Każdej nocy możesz cieszyć się smacznym snem! Tryb Good Sleep automatycznie kontroluje temperaturę pomieszczenia i dopasowuje ją tak, by zapewnić Ci idealne warunki w każdej fazie snu. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać każdą minutę snu i budzić się każdego ranka z nowymi pokładami energii. Funkcja ta zużywa także mniej energii niż zwykłe chłodzenie.

Interesuje Cię klimatyzator ścienny Samsung AR09TXHQASIN/EU? Skontaktuj się z nami, z chęcią udzielimy bliższych informacji na temat tego modelu, i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń 61 650 29 84
Pytanie o klimatyzator ścienny Samsung AR09TXHQASIN/EU
Dołącz do nas!