61 650 29 84
Hurtownia klimatyzacja wentylacja
Holder, 61-324 Poznań, ul. Sokalska 4
Zamknij

Samsung Jednostki wewnętrzne konsole AJ026TNJDKG/EU

Jednostka wewnętrzna konsola o mocy 2.60 kWZapytaj o produkt
Kliknij gwiazdkę aby ocenić!

Wydajność chłodnicza2.60kW
Wydajność grzewcza2.90kW
Cena katalogowa 3,069.00 pln netto3,069.00


Dostępne wersje: 2.60 kW3.50 kW5.20 kW
Sterownik bezprzewodowy Jonizator Virus Doctor

Jednostki wewnętrzne konsole Samsung AJ026TNJDKG/EU

Dzięki zaledwie 199 mm grubości Konsola Samsung to najcieńszy klimatyzator na rynku. Zapewnia on optymalne parametry pracy w eleganckiej, kompaktowej obudowie. Panel czyszczący to innowacyjna i unikatowa konstrukcja, która uniemożliwia gromadzenie się zanieczyszczeń w klimatyzatorze oraz w pomieszczeniu. Dzięki mniejszej liczbie zanieczyszczeń i niedrożności firmy mogą zaoszczędzić na mniejszych kosztach czyszczenia i konserwacji. Systemem można sterować za pomocą intuicyjnego, czarnego ekranu dotykowego, który pozwala użytkownikom uzyskać optymalną wydajność pracy urządzenia.

Podwójny wylot powietrza

Dzięki dwóm odrębnym wylotom powietrza do chłodzenia i ogrzewania klimatyzator Console zapewnia osiągnięcie wymaganej temperatury w całości pomieszczenia. Ciepłe powietrze jest wydmuchiwane z dolnego wylotu, co pomaga rozprzestrzeniać się ciepłu w pomieszczeniu. Dzięki wspomnianym podwójnym wylotom powietrza zapewnia komfortowe i przyjemne środowisko pracy.

Interesuje Cię jednostka wewnętrzna konsola Samsung AJ026TNJDKG/EU? Skontaktuj się z nami, z chęcią udzielimy bliższych informacji na temat tego modelu, i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń 61 650 29 84
Pytanie o jednostka wewnętrzna konsola Samsung AJ026TNJDKG/EU
Dołącz do nas!